ПОВІДОМЛЕННЯ про оголошення конкурсу 18 листопада 2020 року

 alt 

 

 ПОВІДОМЛЕННЯ

 про оголошення конкурсу 

Розівська селищна рада  Розівського району Запорізької області, відповідно до статті 10 Закону України «Про службу  в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців» (зі змінами та доповненнями)  повідомляє про проведення  конкурсу на заміщення вакантної посади в Розівській селищній раді:

 

Головний спеціаліст загального відділу з питань організаційної роботи, звернень громадян та забезпечення діяльності виконавчого комітету Розівської селищної ради (на умовах строкового договору, тимчасово на час відсутності основного працівника, який перебуває у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку)

Кваліфікаційні вимоги: Вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою. Без вимог до стажу роботи.

Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам  і бажають взяти участь у конкурсі подають до конкурсної  комісії такі документи:

1. Заява про участь у конкурсі; 

2. Особова картка  П-2 ДС з додатками; 

3. Декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua);

 4.Копія паспорта (всі сторінки);

 5.Копія реєстраційної картки платника податків;

 6.Копія військового  квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

 7. Копія документів про освіту (диплом та додатки);

8. Дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

 9. Згода на збір та обробку персональних даних.

Від громадян, які досягли граничного віку перебування на службі в органах місцевого самоврядування (65 років), заяви для участі у конкурсі не приймаються.

 

 Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: смт.Розівка, вул. Каштанова, 14каб.5, час роботи з 8.00 до 17.00 щоденно, крім вихідних.

 Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається головним спеціалістом селищної ради, тел. 99-0-65.

  Прийом заяв до 18 грудня 2020 року включно.

 


ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ
для проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Розівської  селищної ради

 


© 2011 Розівська селищна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
roz.zp.ua  обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@