УВАГА! ВАКАНСІЯ!

 alt 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

 

про оголошення конкурсу 

 

Розівська селищна рада  Розівського району Запорізької області, відповідно до статті 10 Закону України «Про службу  в органах місцевого самоврядування», Постанови КМУ від 15.02.2002 № 169 (із змінами) «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців» повідомляє про проведення  конкурсу (оголошує конкурс) на заміщення вакантної посади в Розівській селищній раді:

Начальник Служби у справах дітей виконавчого комітету Розівської селищної ради:

Кваліфікаційні вимоги: Вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам  і бажають взяти участь у конкурсі подають до конкурсної  комісії такі документи:

1. Заява про участь у конкурсі; alt

2. Особова картка  П-2 ДС з додатками;alt

3. Декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua).;

4.Копія паспорта (всі сторінки);

5.Копія реєстраційної картки платника податків;

6.Копія військового  квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

7. Копія документів про освіту (диплом та додатки);

8. Дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

9. Згода на збір та обробку персональних даних.
Від громадян, які досягли граничного віку перебування на службі в органах місцевого самоврядування (65 років), заяви для участі у конкурсі не приймаються.

     Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: смт.Розівка, вул. Каштанова,14,каб.5, час роботи з 8.00 до 17.00 щоденно, крім вихідних.

    Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці начальника Служби надається головним спеціалістом селищної ради, тел. 99-0-65.

 

 

Прийом заяв до 25 червня 2020 року включно.

alt ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ

  для проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Розівської  селищної ради

 


© 2011 Розівська селищна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
roz.zp.ua  обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@