Рішення Розівської селищной ради № 9 від 06.09.2012 року "Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі в оренду"

Розівського району Запорізької області
Вісімнадцята (позачергова) сесіяшосте скликання
РIШЕННЯ
 
 
 
            06.09.2012
смт. Розівка
№ 9
 
 
 
Про надання дозволу на виготовлення
технічної документації із землеустрою щодо  
встановлення  меж земельної ділянки в натурі
(на місцевості) для передачі в оренду
 
 
 
Керуючись ст.33 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" , ст.12,93,124,125,126 Земельного кодексу України, розглянувши заяву гр.Ф.С.В. про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі в оренду   за адресою смт.Розівка вул., Розівська селищна рада    В И Р І Ш И Л А   :
 
             1.Надати дозвіл гр.Ф.С.В.  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) для передачі в оренду за адресою смт.Розівка вул. орієнтовною площею   0,1500 га.
             2.гр.Ф.С.В. після отримання даного рішення, замовити виготовлення технічної  документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) для передачі в оренду у відповідній землевпорядній організації, що має на це дозвіл (ліценцію).
            2.1 гр.Ф.С.В. до 01.11.2012   надати до Розівської селищної ради копію договору на виконання робіт по виготовленню технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) для передачі в оренду за адресою смт.Розівка.вул.
             3. В разі невиконання зазначених в п.2.1 вимог рішення вважається скасованим .
            4.Контроль по виконанню даного рішення покласти на постійну комісію з питань сільського господарства та земельних відносин.
 
 
 
 
 
Селищний голова                                                                                                                                                                 О.М.Щербань
 
 
 


© 2011 Розівська селищна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
roz.zp.ua  обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@