Селищна рада

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту рішення Розівської селищної ради «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Розівської селищної ради на 2021 рік

Розробник регуляторного акту – Розівська селищна рада.

Проєктом регуляторного акту затверджується податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Розівської селищної ради на 2021 рік.

Адреса розробника: 70300, смт. Розівка, вул. Каштанова, 14, тел. 06162 97252, e-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Адреса спеціально уповноваженого органу: Державна регуляторна служба України, 01011 м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, тел. 0442545673,  факс 0442854393, e-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .

Проєкт розпорядження та аналіз регуляторного впливу розміщено на офіційному  веб-сайті  Розівської селищної ради:   http://www.roz.zp.ua у розділі «Діяльність селищної ради», підрозділ «Підприємництво та регуляторна політика», сторінка «Обговорення проєктів регуляторних актів».

Пропозиції та зауваження, відповідно цього проєкту, від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань  приймаються у письмовій формі протягом місяця з дня його опублікування.

altАНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ до проєкту рішення Розівської селищної ради Розівського району Запорізької області «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2021 рік на території Розівської селищної ради Розівського району Запорізької області»

altПРОЄКТ РІШЕННЯ Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Розівської селищної ради на 2021 рік.

altДодаток №1 – СТАВКИ податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (Розівка)

altДодаток №2 – ПЕРЕЛІК пільг для фізичних та юридичних осіб, наданих відповідно до підпункту 266.4.2 пункту 266.4 статті 266 Податкового кодексу України, із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (Розівка)

altДодаток №3 – СТАВКИ податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (Азов)

altДодаток №4 – СТАВКИ податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (Кузнецівка)

altДодаток №5 – СТАВКИ податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (Солодководне)

altДодаток №6 – ПЕРЕЛІК пільг для фізичних та юридичних осіб, наданих відповідно до підпункту 266.4.2 пункту 266.4 статті 266 Податкового кодексу України, із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (Солодководне)

altДодаток №7 – СТАВКИ податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (Зоря)

altДодаток №8 – ПЕРЕЛІК пільг для фізичних та юридичних осіб, наданих відповідно до підпункту 266.4.2 пункту 266.4 статті 266 Податкового кодексу України, із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (Зоря)

altДодаток №9 – СТАВКИ податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (Новомлинівка)

altДодаток №10 – ПЕРЕЛІК пільг для фізичних та юридичних осіб, наданих відповідно до підпункту 266.4.2 пункту 266.4 статті 266 Податкового кодексу України, із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (Новомлинівка)

altДодаток №11 – СТАВКИ податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (Новозлатопіль)

altДодаток №12 – ПЕРЕЛІК пільг для фізичних та юридичних осіб, наданих відповідно до підпункту 266.4.2 пункту 266.4 статті 266 Податкового кодексу України, із сплати податку на нерухоме майно,відмінне від земельної ділянки (Новозлатопіль)

 

 


© 2011 Розівська селищна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
roz.zp.ua  обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@