Селищна рада

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту рішення Розівської селищної ради «Про встановлення ставок єдиного податку на території Розівської селищної ради на 2021 рік»

         Розробник регуляторного акту – Розівська селищна рада.

Проектом регуляторного акту встановлюються ставки єдиного податку на території Розівської селищної ради на 2021 рік.

     Адреса розробника: 70300, смт. Розівка, вул. Каштанова, 14,  тел. 06162 97252, e-mail: rozovka_otg@ukr.net

Адреса спеціально уповноваженого органу: Державна регуляторна служба України, 01011 м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, тел. 0442545673,  факс 0442854393, e-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .

Проект розпорядження та аналіз регуляторного впливу розміщено на офіційному  веб-сайті  Розівської селищної ради:   http://www.roz.zp.ua  у розділі «Діяльність селищної ради», підрозділ «Підприємництво та регуляторна політика», сторінка «Обговорення проєктів регуляторних актів».

Пропозиції та зауваження, відповідно цього проекту, від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань  приймаються у письмовій формі протягом місяця з дня його опублікування.
alt Аналіз регуляторного впливу до проєкту рішення Розівської селищної ради «Про встановлення ставок єдиного податку на території  Розівської селищної ради на 2021 рік»

alt ПРОЄКТ РІШЕННЯ «Про встановлення ставок єдиного податку на території  Розівської селищної ради на 2021 рік»

 

 


© 2011 Розівська селищна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
roz.zp.ua  обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@