Селищна рада

сайты для гос учреждений

Рішення Розівської селищної ради №3 від 28.01.16 "Про встановлення місцевих та акцизного податків"

УКРАЇНА

 

РОЗІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Розівського району Запорізької області

пята сесія сьомого скликання

РIШЕННЯ

 

 

 

28.01.2016

смт. Розівка

                                  № 3

 

 

 

Про встановлення місцевих та акцизного податків

 

 

     У відповідності до Закону України «Про внесення змін  до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» від 28.12.2014 № 71-У-ІІІ, Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» від 22.12.2015 р. № 909-VIII, статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Розівська селищна рада  в и р і ш и л а :

 

1. Встановити на території Розівської селищної ради податок на майно, який складається з :

- податку на нерухоме майно, відмінне  від земельної ділянки;

- транспортного податку;

- плати за землю.

2. Встановити   ставки транспортного податку та акцизного податку з реалізації суб»єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів згідно з нормами Податкового кодексу України.

3. Встановити, що база оподаткування об»єкта/об»єктів житлової нерухомості, в т.ч. їх часток, що перебувають у власності фізичної особи-платника податку зменшується :

а)для квартири/квартир незалежно від їх кількості на 60 кв.метрів;

б)для житлового будинку/будинків незалежно від їх кількості на 120 кв.метрів;

в)для різних видів об»єктів житлової нерухомості, в тому числі  їх часток ( у разі одночасного перебування у власності платника податку квартири/квартир та житлового будинку/будинків, у тому числі їх часток)  - на 180 кв.метрів.

 4. Встановити, що за наявності у власності платника податку об’єкта (об’єктів) житлової нерухомості, у тому числі його частки, що перебуває у власності фізичної чи юридичної особи - платника податку, загальна площа якого перевищує 300 квадратних метрів (для квартири) та/або 500 квадратних метрів (для будинку), сума податку збільшується на 25000 гривень на рік за кожен такий об’єкт житлової нерухомості (його частку).

 5. Встановити ставку податку на нерухоме майно, відмінне  від  земельної ділянки для всіх типів об»єктів  житлової нерухомості  (житловий будинок, квартира, прибудова  до житлового будинку, котедж, кімнати у багатосімейних комунальних квартирах, садові будинки, дачні будинки) у відсотках до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року , за 1 кв.метр бази оподаткування:

- для фізичних осіб – 0,01;

- для юридичних осіб – 1,0

6. Встановити ставку податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки по типам об»єктів нежитлової нерухомості у відсотках до  розміру мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня звітного (податкового) року, за 1 кв.метр бази оподаткування:

- будівлі готельні – 0,5;

- будівлі офісні – 0,5;

- будівлі торгівельні - 1,5;

- будівлі торгівельні, в яких здійснюється торгівля підакцизними товарами,

   розміщені аптеки і аптечні кіоски - 3,0;

            - гаражі  - 0,1;

- будівлі для публічних виступів  - 1,0;

- склади , які не мають відношення до

   промислових підприємств     - 0,1;

- господарські (присадибні) будівлі – 0;

- інші будівлі  - 0,2.

7. Врахувати, що фізичні особи в 2016 році сплачуватимуть податок на нерухоме майно за 2015 рік (за ставками та з пільгами, які діяли у 2015 році). За ставками, які встановлені цим рішенням, податок буде сплачуватись фізичними особами починаючи з 2017 року, юридичними особами з 2016 року.

            8. Встановити на території Розівської селищної ради слідуючи ставки земельного податку:           

            8.1. Ставки земельного податку за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено (незалежно від місця знаходження):            

            8.1.2. Ставка податку за сільськогосподарські угіддя для ведення товарного сільгоспвиробництва встановлюється у розмірі:

а) рілля – 0,5 %;

б) сіножаті – 0,5 %;

в) пасовища – 0,5 %;

г) багаторічні насадження – 0,5 %;

від їх нормативної грошової оцінки.

            8.1.3. Ставка податку за сільськогосподарські угіддя для ведення особистого селянського господарства  встановлюється у розмірі:

а) рілля – 0,1 %;

б) сіножаті – 0,1 %;

в) пасовища – 0,1 %;

г) багаторічні насадження – 0,1 %.

від їх нормативної грошової оцінки

            8.1.4. Ставка земельного податку за земельні ділянки зайняті під житловим фондом встановлюється у розмірі – 0,03% від їх нормативної грошової оцінки.

            8.1.5. Ставка земельного податку на земельні ділянки, які перебувають у постійному користуванні суб’єктів господарювання (крім державної та комунальної форми власності) нормативну грошову оцінку яких проведено (незалежно від місцезнаходження) встановлюється у розмірі – 1,0 %  від їх нормативної грошової оцінки.

            8.1.6. Ставка земельного податку за земельні ділянки надані для залізниць в межах смуг відведення, встановлюється в розмірі – 0,25 % від їх нормативної грошової оцінки.

            8.1.7. Ставка земельного податку на земельні ділянки, які перебувають у власності або в користуванні суб’єктів господарювання (в тому числі фізичних осіб-підприємців) нормативну грошову оцінку яких проведено (незалежно від місцезнаходження) і на яких розташовані будівлі торгівельні, в яких здійснюється торгівля підакцизними товарами або розміщені аптеки та аптечні кіоски встановлюється в розмірі – 3 % від їх нормативної грошової оцінки.       

            8.1.8. Ставка земельного податку на земельні ділянки, які перебувають у власності суб’єктів господарювання (в тому числі фізичних осіб підприємців), нормативну грошову оцінку яких проведено (незалежно від місцезнаходження) встановлюється у розмірі – 1,0 %  від їх нормативної грошової оцінки.

            8.1.9. Ставка земельного податку на інші земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено (незалежно від місцезнаходження) встановлюється у розмірі – 1,0 %  від їх нормативної грошової оцінки.

            8.2. Ставка земельного податку за земельні ділянки, розташовані за межами населених   пунктів,  нормативну грошову оцінку яких не проведено :

            8.2.1 Ставка податку за сільськогосподарські угіддя для ведення товарного сільгоспвиробництва встановлюється у розмірі:

а) рілля – 0,5 %;

б) сіножаті – 0,5 %;

в) пасовища – 0,5 %;

г) багаторічні насадження – 0,5 %;

від нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по області.

            8.2.2. Ставка податку за сільськогосподарські угіддя для ведення особистого селянського господарства встановлюється у розмірі:

а) рілля – 0,1 %;

б) сіножаті – 0,1 %;

в) пасовища – 0,1 %;

г) багаторічні насадження – 0,1%.

від нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по області

             8.2.3. Ставка земельного податку за земельні ділянки надані для залізничного транспорту в межах смуг відведення встановлюється у розмірі – 0,02 % від нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по області.

             8.2.4. Ставка податку за   земельні ділянки несільськогосподарських угідь різного цільового призначення, надані підприємствам промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, а також підприємствам і організаціям, що здійснюють експлуатацію ліній електропередач та іншим, розташовані за межами населених пунктів, нормативну грошову оцінку яких не проведено, встановлюється у розмірі - 5 % від нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по області.

            9. Передбачити, що при розрахунку земельного податку в обовязковому порядку застосовується коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель.

            10. Розміри (ставки) єдиного податку для 1 та 2 групи платників податку, залишити на рівні 2014 року.

Єдиний податок для 3 та 4 груп платників податку застосовується на рівні ставок  встановлених Податковим кодексом України.

11. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну  комісію з питань бюджету, фінансів та регуляторної політики.

 

 

 

Селищний голова                                                                                            О.М.Щербань

 

 

 

 
 


© 2011 Розівська селищна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
roz.zp.ua  обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@