Новини служби зайнятості
Прес-реліз 13 квітня 2021 року
 

Більше 5  тисяч безробітних знайшли роботу за сприяння служби зайнятості

За січень-березень 2021 року комплекс різноманітних послуг та матеріального забезпечення отримали 32,0 тис. безробітних, які перебували на обліку служби зайнятості, що на 13,9% більше минулорічного показника.

За сприяння служби зайнятості протягом січня-березня 2021 року 5,9 тис. осіб знайшли роботу, в тому числі 5,1 тис. безробітних, з них 46 безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб та 109 безробітних - учасників АТО/ООС. З початку року 28 осіб працевлаштовані на нові робочі місця, за які здійснюється компенсація єдиного внеску роботодавцям, 12 осіб започаткували власну справу за рахунок отримання допомоги по безробіттю одноразово, 444 безробітних проходили професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації.

З початку року 951особа взяла участь в громадських та інших роботах тимчасового характеру.

Станом на 1 квітня 2021 року на обліку в центрах зайнятості Запорізької області перебувало 19,7 тис. безробітних.

Кількість вакансій у базі даних державної служби зайнятості Запорізької області на 1 квітня 2021 року становила 2346 одиниць.

Директор Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Дуднік запевняє: «Робота є! Найпопулярнішими професіями, на які нині існує попит, є професії кваліфікованих робітників – тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, водії, кухарі, продавці, слюсарі, електромонтери, медсестри, охоронники, електрогазозварники, покоївки та інші представники робочих професій. Роботодавці також шукають бухгалтерів, менеджерів та економістів з відповідним досвідом роботи».

 
Прес-реліз 12 квітня 2021 року
alt 

 

 

Важливо. Розпочав роботу Contact-центр Запорізької обласної служби зайнятості

12 квітня розпочав роботу Contact-центр Запорізької обласної служби зайнятості, створений за фінансової підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Метою  Центру є підтримка та  інформування клієнтів у питаннях зайнятості.

Фахівці надаватимуть консультації та роз’яснення щодо послуг Державної служби зайнятості, електронних сервісів та інших питань.

 Contaсt -центр працює за п’ятиденним робочим тижнем. Дзвінки приймаються за безкоштовним номером 0-800-33-67-28  з понеділка по четвер з 8.00 до 17.00, у п’ятницю – з 8.00 до 15.45, з перервою  з 12.00 до 12.45 год.  Субота та неділя – вихідні дні.

 
Прес-реліз 6 квітня 2021 року
alt

На вакансії  з якою заробітною платою можуть розраховувати безробітні у центрі зайнятості?

Наразі ринок праці доволі мобільний. Попит роботодавців залежить від економічної ситуації в країні в цілому, від розвитку окремо взятого підприємства, від сезонності та ще багатьох факторів. Але все частіше роботодавець шукає «універсального» робітника, здатного виконувати декілька функцій, здатного навчатись та готового до змін. І чим більше працівник має професійних навичок, тим більшу заробітну плату готовий надати роботодавець.

В базі актуальних вакансій, які роботодавці надали до служби зайнятості  Запорізької області станом на 06 квітня 2021р. налічується 704 вакансії, серед яких є вакансії з заробітною платою біля 20 тис. гривень. І це не керівні посади.

Так, інженеру пропонують 29,8 тис грн., водію автотранспортних засобів – 20тис., електрослюсарю (слюсарю) черговому та з ремонту устаткування – 20 тис., маляру 18,4 тис., вчителю закладу загальної середньої освіти пропонують 17,6 тис., машиністу крана автомобільного - 17 тис. грн. Ознайомитись з актуальними вакансіями Ви завжди можете на офіційному Веб сайті служби зайнятості  zap.dcz.gov.ua.

Для людей з інвалідністю також знайдеться достойна робота. Підприємства шукають фрезерувальника та токаря із заробітною платою 13 тис грн., електромонтера з ремонту та обслуговування електроустаткування (12,4 тис. грн.), начальника відділу кадрів(12 тис. грн.). та бухгалтера (12 тис. грн.).

Вже стабільно останнім часом спостерігається неабияка зацікавленість роботодавців у кваліфікованих робітниках. Працедавцям потрібні: тракторист-машиніст сільгоспвиробництва, водії, продавці, кухарі,охоронники, слюсарі, електрогазозварники, медсестри та інші представники робочих професій. Роботодавці також шукають бухгалтерів, економістів та менеджерів з відповідним досвідом роботи.

«Водночас, хочеться зауважити, що в Запорізькій області наразі  середня тривалість «життя» (укомплектування) вакансії складає 9 днів. Тож, для тих хто шукає роботу з гідною заробітною платою нагадуємо, що треба бути активними на ринку праці. Звернувшись до будь-якого центру зайнятості області або скористатись послугою «Підбір роботи он-лайн» у соціальній мережі Фейсбук, Ви завжди можете розраховувати отримати інформацію про актуальні пропозиції роботодавців», - інформує директор Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Дуднік.

 
ПРЕС-АНОНС 30 Березня 2021 року.
alt

Жінка та робота. Консультуємо. Допомагаємо.

Шановні жінки, вибір місця роботи є одним з найважливіших рішень у житті кожної людини. Сьогодні зусилля держави спрямовані на поліпшення становища жінок на ринку праці та їх соціальний захист.

Якщо Ви бажаєте бути успішною, знайти гідну, цікаву роботу відповідно до професійних інтересів та уподобань, Вашим надійним помічником стане державна служба зайнятості.

Фахівці служби зайнятості радо допоможуть Вам за такими напрямками:

ü  пошук підходящої роботи і сприяння у працевлаштуванні;

ü  навчання новим професіям, перепідготовка та підвищення кваліфікації згідно з потребами ринку праці на замовлення роботодавців під конкретні робочі місця, як у навчальних закладах, так і безпосередньо на виробництві;

ü  направлення на оплачувані громадські роботи та інші роботи тимчасового характеру;

ü  сприяння у започаткуванні власної справи шляхом надання одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності.

Ви можете також отримати інформаційні, консультаційні та профорієнтаційні послуги, пов’язані з працевлаштуванням.

 

Протягом квітня 2021 року в Запорізькій області триватиме загальнообласна акція «Місячник зайнятості жінок»

 

За консультацією, допомогою або порадою Ви можете звернутися до будь-якого центру зайнятості.

Телефон «прямої лінії» Запорізького обласного центру зайнятості (061) 236 14 71

 

Всі послуги надаються державною службою зайнятості безкоштовно !

 

 

 
Прес-реліз 22 березня 2021 року
alt

Офіційно: Рік карантину. Безробіття, зайнятість, підтримка бізнесу
За рік карантину 
комплекс різноманітних послуг та матеріального забезпечення отримували 66,4 тис. безробітних, з яких  47,8 тис. осіб отримали статус у звітному періоді. 57,0 тис. безробітних отримували допомогу по безробіттю.

За сприяння служби зайнятості протягом періоду карантину 26,2 тис.осіб знайшли роботу, в тому числі18,9 тис. безробітних. З 17.03.2020 року по 16.03.2021 року 403 особи працевлаштовані на нові робочі місця, за які здійснюється компенсація єдиного внеску роботодавцям, 68 осіб започаткували власну справу за рахунок отримання допомоги по безробіттю одноразово, 1,5 тис. безробітних проходили професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації. 4 особи отримали ваучер на навчання для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці. З початку карантину 3,7 тис. осіб взяли участь в громадських та інших роботах тимчасового характеру.

Протягом вказаного періоду кількість вакансій у базі даних державної служби зайнятості Запорізької області становила 29,1 тис. одиниць, які були отримані від 6,8 тис. роботодавців. Рівень укомплектування вакансій склав 82,6%.

Службою зайнятості  вживалися заходи щодо пом’якшення наслідків карантинних обмежень та зростання рівня безробіття. «Протягом  цього періоду 7,6 тис роботодавців Запорізької області (в тому числі 6,5 тис ФОП без найманих працівників) отримали позитивні рішення щодо надання допомоги по частковому безробіттю на період карантину, в результаті чого для 148 тис осіб були збережені робочі місця. Сума перерахованої допомоги на рахунки роботодавців становить 85,3 млн.грн. 400 роботодавців (юридичних осіб) Запорізького регіону отримали одноразову матеріальну допомогу для виплати працівникам в звязку із скороченням їх робочого часу через впровадження карантинних обмежень. Завдяки цій підтримці для 10,0 тис осіб були збережені робочі місця.  Сума перерахованої допомоги роботодавцям складає  44,2 млн. грн.»,- зазначає директорка  Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Дуднік.

Державна служба зайнятості звертає увагу на широкий перелік послуг, адаптованих до потреб різних клієнтів як для громадян, так  і для роботодавців.

 

 

 


Страница 1 из 15


© 2011 Розівська селищна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
roz.zp.ua  обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@