сайты для гос учреждений

Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності інформує

Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності інформує

 

 Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності на сьогодні працює в умовах реорганізації, проте, цей процес аж ніяк не впливає на застрахованих осіб. Виплату матеріального забезпечення та надання соціальних послуг вони отримують вчасно та у повному обсязі.

     Куйбишевська міжрайонна виконавча дирекція Фонду соціального страхування обслуговує три района : Куйбишевський, Пологівський та Розівський, а це - 1754 страхувальників та близько 14-ти  тисяч застрахованих осіб. У 2015 році за рахунок коштів Фонду були надані слідуючі види матеріального забезпечення:

-      оплачено  43 961 днів допомоги по тимчасовій непрацездатності на загальну суму 5 268 111 гривень;

-      оплачено  21 896 днів або 170 випадків допомоги по вагітності та пологах на загальну суму 1 524 779 гривень;

-      перераховано  48 400 гривень для виплати допомоги на поховання (22 випадка).

 

           Особлива увага спеціалістами дирекції приділяється громадянам, які вимушено переселилися з тимчасово окупованих територій України. З кожним таким громадянином, якщо він звернувся до робочого органу Фонду, фахівці працюють в індивідуальному режимі, надається всебічна допомога та консультація. Так у 2015 році було виплачено за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності матеріальне забезпечення 9-м особам на загальну суму 67 511 гривень.

Одним із найголовніших і найприорітетніших завдань Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності є не тільки оплата листка непрацездатності (лікарняного), а й швидке повернення застрахованої особи до роботи після тривалої непрацездатності. Саме тому, працюючий, який гостро хворіє, може отримати послуги з відновлювального лікування за рахунок коштів Фонду. На послуги з відновлювального лікування за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності мають право усі застраховані особи (працюючі), у яких наявні показання і відсутні протипоказання для реабілітації. Для цього потрібно довідка страхувальника з місця роботи (оформлюється застрахованою особою).

Ця довідка складається з двох частин. Першу частину заповнює страхувальник (роботодавець), у ній зазначається інформація про місце роботи, посаду застрахованої особи та реквізити організації. Заповнена частина довідки закріплюється підписами  (директор, бухгалтер і голова комісії із соціального страхування) та печаткою установи.

Другу частину довідки заповнює робочий орган Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (районна, міжрайонна чи міська виконавча дирекція відділення Фонду) у якого на обліку знаходиться організація, де працює застрахована особа. Фахівці Фонду підтверджують існування організації і співпраці із Фондом та закріплюють цю інформацію підписом директора і печаткою установи.

Ця довідка потрібна у лікувальному закладі охорони здоров’я для розгляду на засіданні комісії з медичного відбору і направлення на відновлювальне лікування.

Інші документи надаються лікувальним закладом.

У 2015 році відновлювальне лікування  отримали 55 застрахованих осіб Куйбишевського та Пологівського районів.

Жодні процеси, які відбуваються у країні та системі загальнообов’язкового державного страхування зокрема, не повинні негативно відзначитися на застрахованих особах. Тому фахівці Фонду роблять все можливе, щоб соціальні виплати та соціальні послуги надавалися вчасно та у повному обсязі, а застраховані особи могли реалізувати своє право на них.

Куйбишевська міжрайонна виконавча дирекція Запорізького обласного відділення

Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

 
 


© 2011 Розівська селищна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
roz.zp.ua  обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@