Стратегія розвитку Розівської селищної ради
Рішення селищної ради від 30.09.2020 № 10
alt Рішення селищної ради від 30.09.2020 № 10 "Про Стратегію розвитку Розівської селищної ради Розівського району Запорізької області на період до 2027 року"

alt СТРАТЕГІЯ розвитку Розівської селищної ради Розівського району Запорізької області на період до 2027 року

alt ПЛАН ЗАХОДІВ на 2021-2023 роки з реалізації Стратегії розвитку Розівської селищної ради Розівського району Запорізької області на період до 2027 року

 
Громадське обговорення проєкту Стратегії розвитку Розівської селищної ради
alt

Шановні жителі Розівської об'єднаної територіальної громади!

Робоча група з розробки Стратегії розвитку Розівської селищної ради Розівського району Запорізької області на період до 2027 року за підтримки експертів регіонального розвитку Програми «U-Lead з Європою» в Запорізькій області підготувала проєкти  Стратегії  розвитку Розівської селищної ради Розівського району Запорізької області на період до 2027 року та Плану заходів на 2021-2023 роки з реалізації Стратегії розвитку Розівської селищної ради Розівського району Запорізької області на період до 2027 року.    

 З 20.07.2020  по 17.08.2020 року,  відповідно до розпорядження селищного голови від 15.07.2020 № 125 «Про проведення громадського обговорення проєкту Стратегії  розвитку Розівської селищної ради Розівського району Запорізької області на період до 2027 року та Плану заходів на 2021-2023 роки з реалізації Стратегії розвитку Розівської селищної ради Розівського району Запорізької області на період до 2027 року»  проводиться громадське обговорення проєкту Стратегії розвитку та Плану заходів на 2021-2023 роки з її реалізації . 

Ми звертаємося до усіх зацікавлених сторін, усієї спільноти з проханням ознайомитися з документом і надати зауваження і пропозиції доповнень або змін до проекту Стратегії розвитку та Плану заходів.

З проєктами документів можна буде ознайомитися у відділі економічних відносин та інвестиційної політики селищної ради та на офіційному сайті селищної ради в розділі «Стратегія розвитку Розівської селищної ради» за посиланням: http://www.roz.zp.ua/strategyrozvytku.html .

Просимо Вас до 17.08.2020 року в письмовому вигляді або на електронну адресу rozovka_otg@ukr.net надсилати свої зауваження чи пропозиції з обов’язковим зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, адреси проживання, контактного номеру телефону та зазначення Вашої думки щодо проектів Стратегії розвитку та плану заходів на 2021-2023 роки з її реалізації.

В подальшому усі зібрані матеріали будуть опрацьовані та систематизовані Робочою групою з розробки Стратегії розвитку у єдиний документ, та передані на розгляд сесії селищної ради для затвердження.

 

 

 

Ваша думка важлива для нас! 
 
ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ІДЕЙ ПРОЄКТІВ до Стратегії розвитку Розівської селищної ради Розівського району Запорізької області на період до 2027 року
 alt

Розівська селищна рада за сприяння Запорізького РО Програми «U-LEAD з Європою» розробляє Стратегію розвитку Розівської селищної ради Розівського району Запорізької області на період до 2027року (далі – Стратегія). Важливим етапом розробки Стратегії є пропозиції з боку представників громади (юридичних та фізичних осіб) щодо ідей проєктів, які дозволять сформувати операційну частину Стратегії. Ідеї проєктів буде відібрано, проаналізовано та пріоритезовано робочою групою з розробки Стратегії. За результатами цієї роботи будуть визначені джерела фінансування найважливіших для громади проєктів.

Запрошуємо усіх зацікавлених у розвитку Розівської громади, представників місцевого самоврядування, місцевих органів державної влади, громадські організації, установи та організації усіх форм власності, жителів громади запропонувати ідею(-ї) проєкту(-ів), які дозволять реалізувати завдання Стратегії.

Ідеї проектів обов’язково повинні відповідати таким критеріям:

1. Проектні ідеї повинні бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди. Отримувачем вигод від реалізації проєкту не може бути окрема фізична або юридична  особа.

2. Термін реалізації проєкту –не більше 3 років в період 2021 – 2023рр.

3. Існує людська та технічна спроможність для реалізації проєкту.

4. Проєктна ідея має бути представлена у формі, що додається (додаток 2).

5. Проєктна ідея стосується одного завдання із Стратегії розвитку Розівської громади. (Ознайомтеся з переліком завдань Стратегії у додатку 1 ).

7. Збір проєктних ідей триває до 24.05.2020 р. включно. Проєктна пропозиція має  бути надіслана не пізніше 23:59 24.05.2020 року.

Проєктні пропозиції, які будуть надіслані пізніше встановленого строку чи не відповідатимуть встановленій формі, розглядатися не будуть.

Заповнені форми надсилайте на e-mail: rozovka_otg@ukr.net з поміткою «До Стратегії». Якщо у Вас виникли питання, звертайтеся, будь ласка, до Олени Іванини – начальника відділу економічних відносин та інвестиційної політики Розівської селищної ради, тел. 0616299570, 0688782477.

Дивіться приклад заповненої форми проєктної ідеї наприкінці документа в додатку 3.

 
02.Друге засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Розівської селищної ради
alt 

26 березня 2020 року в дистанційному режимі за допомогою платформи Zoom відбулось друге засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Розівської селищної ради Розівського району Запорізької області на період до 2017 року, яке провела координатор робочої групи, експерт з регіонального розвитку Програми «U-LEAD з Європою» у Запорізькій області Ксенія Божкова. Під час онлайн-засідання були проаналізовані та детально обговорені результати, отримані під час анкетного опитування мешканців громади та представників бізнесу, сформовані основні пріоритетні напрямки – «тезиси» стратегічного бачення розвитку громади та значну увагу приділено проведенню SWOТ-аналізу зовнішнього та внутрішнього середовища громади.


altРезультати опитування представників бізнесу Розівської селищної ради  
altРезультати опитування мешканців Розівської селищної ради   
01.Перше засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Розівської селищної ради
 alt

26 лютого 2020 року в залі засідань Розівської селищної ради відбулось перше засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Розівської селищної ради Розівського району Запорізької області на період до 2027 року. В засіданні робочої групи взяли участь керівник Запорізького регіонального офісу «U-LEAD з Європою» Тетяна Бордюк та експерт з регіонального розвитку Програми «U-LEAD з Європою» у Запорізькій області Ксенія Божкова. На початку заходу селищний голова Світлана Несторенко привітала членів робочої групи з початковим етапом розробки Стратегії  розвитку селищної ради, наголосила на її необхідності. Експерти – координатори проєкту Тетяна Бордюг та Ксенія Божкова детально ознайомили присутніх з процесом стратегічного планування в громаді, звернувши особливу увагу на проведення соціально-економічного аналізу громади,  невід’ємною частиною якого буде проведення анкетного опитування суб’єктів підприємництва та мешканців громади для визначення основних проблем, які існують в громаді та перспектив розвитку громади на майбутнє. Думка кожного мешканця є важливою та обов’язково буде врахована при визначенні пріоритетних завдань та шляхів розвитку громади.

altПрезентація  - Розробка стратегії розвитку Розівської селищної ради

alt Анкета опитування мешканців

alt Анкета опитування бізнесу

 altalt
 
 
© 2011 Розівська селищна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
roz.zp.ua  обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@