ДО УВАГИ!

 

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ/ГОЛОВИ

СЬОМОГО ТА ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ РОЗІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Законом України «Про запобігання корупції» передбачено чотири типи декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Такими уповноваженими особами є депутати місцевих рад і посадові особи органів місцевого самоврядування.

У зв’язку з вищезазначеним Електронну декларацію новообраним депутатам необхідно подавати як «Кандидата на посаду» впродовж 15 днів з дня набуття повноважень (а це день проведення першої сесії новообраної ради, тобто 27.11.2020), дану декларацію подають ЛИШЕ ТІ  обрані депутатами/головою,  які не подавали щорічної декларації за 2019 рік.

Якщо Вас обрали і у Вас вже є поданою е-декларація до реєстру НАЗК за минулий рік – нічого зараз подавати НЕ ТРЕБА!  Подасте уже в загальному порядку до 1 квітня 2021 року за теперішній 2020 рік.

Ті, хто НЕ БУВ  переобраний на новий строк – Ваші повноваження припиняються в день тієї ж таки першої сесії новообраної ради. В зв’язку з чим та відповідно до ст.45 Закону України  «Про запобігання корупції» Вам необхідно з 27.11.2020 протягом 20 робочих днів подати декларацію   « Перед звільненням». Ця декларація подається за період з 1 січня 2020 року, по день припинення повноважень.

Окрім цього, в наступному році Вам необхідно ще подати декларацію, яка називається «Після звільнення» за весь 2020 рік.

Але і тут є виключення: якщо у Вас припиняються повноваження депутата, але залишається обов’язок подання декларацій з інших підстав (наприклад – ви керівник КП, посадова особа ОМС, держслужбовець і т.п.) – то НЕ ПОТРІБНО подавати декларації «перед» і «після звільнення», оскільки у такому випадку відбувається лише зміна посади, статусу або інших істотних умов праці і Ви подаватимете в наступному році звичну щорічну.

 


© 2011 Розівська селищна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
roz.zp.ua  обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@